INFO 67670414

Darba laiks: 9:00-18:00

Teksta izmērs: A A A

Preces

“Eloflex” Elektriskie ratiņkrēsli ir inovatīvs jaunums no Zviedrijas.

 

       

 

 

Eloflex” ir elektriskais riteņkrēsls ar unikālām īpašībām, ko ērti salikt, ievietot  automašīnā un ņemt līdzi  jebkura brauciena laikā. Tas lietotājam piešķir maksimālu mobilitāti.

 

     Viedā konstrukcija un modernās tehnoloģijas nodrošina Eloflex vieglu, kompaktu dizainu kombinējot gudru inženieriju, jaunākās tehnoloģijas un mūsdienu materiālus ideālā un optimālā elektriskā riteņkrēslā. Eloflex elektriskie riteņkrēsli ir pieejami divos dažādos izmēros, kur sēdekļa augstums ir vislielākā atšķirība. M modeļi ir piemēroti augumā mazākiem lietotājiem, kamēr populārie L -  visiem citiem. Visi krēsli lietojami kā iekštelpās tā ārā.

 

 

Abi - M un L modeļi ir pieejami arī Plus versijā. Tie ir aprīkoti ar lielākiem, uzpumpējamiem aizmugures riteņiem un jaudīgākiem motoriem izmantošanai bezceļa apstākļos un sniegā.

 

 

 

 

 

 

 

Eloflex ir veidots no atvieglinātā alumīnija rāmja ar nemainīgi augstu kvalitāti. Augsta visu detaļu precizitāte nodrošina labāku stabilitāti un braukšanas komfortu.


 

 

 

Visiem riteņkrēsliem  ir augstas kapacitātes baterijas un spēcīgi motori lielu attālumu veikšanai.

 

Ērti  saliekams dizains padara krēslu lietotājam daudz draudzīgāku salīdzinājumā ar standarta elektriskajiem riteņkrēsliem, savukārt kompaktie izmēri nodrošina tādu pat pieejamību kā Manuālajiem riteņkrēsliem. 

 

 

 

 

Eloflex elektriskie ratiņkrēsli ir guvuši lielu  popularitāti un ir augsti pieprasīti visā Eiropā. Eloflex jau ilgāku laiku ir pieejami tādās Eiropas valstīs, kā Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Somijā, Francijā, Šveicē, Igaunijā un nu jau arī  Latvijā!